Online консултације

[9. 11. 2020] Ажурирано обавештење у вези са онлајн наставом из предмета на групи за философију и религиологију

Услед званично препоручених мера превенције у односу на нови талас пандемије Ковид 19, катедра за философију обавештава колеге студенте да ће се од 03.11.2020. надаље (док основи за то постоје) сви облици наставе из предмета на групи за философију и религиологију одржавати онлајн преко пaкета Office 365 односно преко дигиталне платформе MS Teams. Ради тога већ су формирани следећи тимови (предмети) на основним и мастер студијама са одговарајућим линковима преко којих колеге студенти могу послати захтеве за прикључењем тиму односно настави:

Настава ће се одржавати унутар термина задатих у распореду часова за академску школску годину 2020/2021.

Срдачан и колегијалан поздрав,

Професор др Богдан Лубардић