Обавештења

[20. 12. 2023] Конкурс за радно место домара

Универзитет у Београду – Православни богословски факултет објављује оглас за избор домара/мајстора одржавања (електричара)

БРОЈ ИЗВРШИЛАЦА: 1

УСЛОВИ:: IV степен стручне спреме, средње образовање електричар-електротехничар. Приликом пријаве на конкурс кандидати су дужни да доставе следећа документа: кратку биографију, фотокопију личне карте, фотокопију дипломе о завршеној школи.

Остало: Пријаве се шаљу у затвореној коверти са назнаком „За ______ (навести радно место за које се конкурише)“. Кандидати који испуњавају услове из огласа могу бити позвани на разговор ради пружања додатних података који могу бити важни за одлуку о пријему, претходно искуство о раду, додатно образовање или оспособљеност, дужина трајања школовања и сл.

Неблаговремене и непотпуне пријаве неће се узимати у разматрање.

Пријаве кандидата са прилозима, подносе се на адресу: Универзитет у Београду, Православни богословски факултет, Мије Ковачевића 11б, у року од 8 дана од дана објављивања огласа.