Студентска служба

[24. 3. 2023] Обавештење за студенте мастер студија за предмет Литургијско богословље

Поштоване колегинице и колеге,

Студентске обавезе за предмет Литургијско богословље на мастер студијама ПБФ БУ су следеће:

А. Сви студенти обавезни су да, као предиспитну обавезу, напишу семинарски рад минималног обима од 15 страница са проредом од 1,5 и величином фонта 12. Начин писања рада, тачније научни апарат – начин цитирања и слично, треба ускладити са начином припреме радова за часопис Богословље. Упутство за припрему радова налази се под тачком 5 на овом линку.

Теме семинарских радова добијају се лично у разговору са професором сваког уторка
од 12:00-13-30 часова. Сви запослени студенти су такође обавезни да испоштују ову процедуру пошто један слободан дан свакако могу добити на послу у ову сврху. Семинарске радове треба доставити у штампаној и електронској форми минимум 20 дана пре полагања испита.

Б. Студенти су такође обавезни да за испит спреме у силабусу предмета наведену литературу. Силабус се налази овде.

Испит се, потом, састоји из разговора о написаном раду и одговора на два питања из литературе.
Сва додатна питања можете поставити приликом преузимања теме за семинарски рад.

Молим вас све да се пре доласка на разговор најавите мејлом миниму дан раније на адресу vladavuk@gmail.com.

С поштовањем,

др Владимир Вукашиновић