Online консултације

[28. 10. 2021] Обавештење проф. др Дражена Перића о настави из Патрологије 2 за оба програма основних студија

Проф. др Дражен Перић обавештава студенте да ће предавања и вежбе из Патрологије 2 на основним академским студијама (за Богословско-катихетски и за Богословско-пастирски смер), са почетком од уторка 2. новембра бити извођена у следећим терминима: Патрологија 2 предавања уторком од 13:30 -15:00; Патрологија 2 вежбе уторком од 15:00 – 16:30. Настава ће се изводити онлајн преко платформе Office 365 – Microsoft Teams, према претходном распореду часова. Консултације ће бити одржаване путем електронске поште drazperic@yahoo.com и путем наведене апликације на захтев студента.

Линк за приступање предавањима и вежбама из предмета Патрологија 2 (и за Богословско-катихетски и Богословско-пастирски смер) је следећи: