Обавештења

[9. 12. 2022] Обавештење о одржавању научног скупа „Стогодишњица васпостављења Српске Патријаршије”

Обавештавају се сви студенти и наставници Православног богословског факултета у Београду да ће у четвртак, 15. децембра текуће године, у Великом амфитеатру Факултета бити одржан Научни скуп под називом “Стогодишњица васпостављења Српске Патријаршије”. Непосредно пре свечаног отварања скупа, у факултетској капели Светог апостола и јеванђелиста Јована Богослова биће служена Света Литургија, с почетком у 9 часова, а којом ће началствовати Његова Светост Патријарх српски Г. др Порфирије. Истога дана неће бити одржавана редовна настава, али су сви студенти и наставници позвани да узму обавезно учешће током целокупног трајања скупа.